Про надання комплексної допомоги

Дата: 15.08.2024 16:51

Громадська організація «Чистий аркуш» разом з Міжнародною організацією з міграції (МОМ) реалізує на теренах Кіровоградської області проєкт «Допоможемо! Підтримаємо! Переможемо!». Проєкт серед інших цілей має на меті надання комплексної допомоги цивільному населенню, яке зазнало насильства та було змушене покинути свою домівку через російську агресію.

Проєкт передбачає певні критерії для включення в програму підтримки осіб, які зазнали насильства та були змушені покинути свою домівку через російську агресію:

• - Особи, що знаходились в окупації і мали негативний досвід спілкування з окупантами;
  • - Особи, що втратили цивільних родичів через убивство або зазнали прямої загрози вбивства;
  • - Постраждалі від тяжких фізичних травм або каліцтв, які є наслідком воєнних дій;
  • - Особи, які пережили фізичні катування; - Особи, які зазнали жорстокого або принизливого поводження;
  • - Особи, які зазнали незаконного арешту або були утримані без законних на те підстав;
  • - Особи, які були викрадені або утримувались як заручники.

Комплексна допомога в межах програми підтримки передбачає:

• - консультування психолога;
  • - консультування юриста;
  • - придбання речей першої необхідності (одяг, посуд, постільна білизна, продукти харчування, засоби гігієни, медичні обстеження, дрова для опалення тощо);
  • - оплата курсів та закупівлею обладнання і витратного матеріалу для підприємницькою діяльністю.

Для того, щоб податися в програму підтримки необхідно попередньо заповнити онлайн-анкету за посиланням: https://bit.ly/3EkipBU Після розгляду анкети на відповідності критеріям особі зателефонує кейс-менеджер проєкту та повідомить детальну інформацію.