Петиція про знищення корупції

Дата: 19.08.2024 15:38

Фото без описуГромадською організацією "За демократичне виборче право" (ДВП) ініційовано петицію про знищення корупції, оскільки головне питання внутрішньої політики - боротьба з надкритичною проблемою України - КОРУПЦІЄЮ, яка перешкоджає перемозі над росією. Боротьба з нею стосується кожного громадянина і він має знати усі можливі засоби боротьби.

ТОМУ:
1. Громадяни України, які є джерелом влади і мають право обирати і контролювати своїх обранців (ст. 5 Конституції), вимагають від Верховної Ради негайно внести зміни у «Виборчий Кодекс України» про право виборців самостійно у будь-який час відкликати свої голоси від обраних ними партій/депутатів/мерів/президента, які заплямували себе корупційними діями або зв’язками з корупціонерами, та складання ними своїх повноважень в разі втрати більшості голосів своїх виборців.
2. Раді громади офіційно інформувати Верховну Раду щодо підтримки "Петиції" виборцями громади.

Ознайомитись та підписати петицію можна тут  https://petition.e-dem.ua/chernechchyna/Petition/View/3

Також, ГО "ЗА ДЕМОКРАТИЧНЕ ВИБОРЧЕ ПРАВО" пропонує до уваги "Програму побудови суспільства Відповідальної Демократії" для ознайомлення з нею майбутніх виборців.