Дата: від до Скинути

Оперативна інформація про складні погодні умови на Кіровоградщини (І рівень небезпечності, жовтий) 🔸7-9 січня на території Кіровоградської області очікуються складні погодні умови: протягом доби 7 січня - дощ з переходом у мокрий сніг та сніг, місцями ожеледь та налипання мокрого снігу. Температура повітря впродовж доби від 4° морозу до 1° тепла. 🔸8-9 січня очікується помірний, місцями значний сніг, хуртовина, на дорогах ожеледиця, снігові замети. Вітер північно-східний, 7-12 м/с, місцями пориви 15-20 м/с. Передбачається подальше зниження температури вночі до 8-13° морозу, вдень до 4-9° морозу. 🔴Такі погодні умови призведуть до ускладнення руху транспорту на окремих ділянках доріг і вулиць, та відключення населених пунктів від енергопостачання.

15:29 05.01.2024