Ти потрібен: роботодавці Львівщини пропонують роботу з наданням житла

Ви маєте намір змінити місце проживання та знайти роботу? Роботодавці Львівщини готові запропонувати вам вакансії з наданням житла. Лікар загальної практики-сімейний лікар, завідувач господарства, водій автотранспортних засобів, водій навантажувача, видувальник скловиробів, слюсар-сантехнік, слюсар-електрик з ремонту, електрогазозварник, дояр, грибовод, землероб, робітник фермерського господарства, швачка, покоївка, кухар, офіціант, кухонний робітник, пивовар, двірник, прибиральник службових приміщень. Інформацію про розмір заробітної плати, вимоги до кандидатів за кожною з вакансій, умови праці, графік роботи та соціальний пакет все за посиланням.  Вас зацікавили ці вакансії і ви готові працювати? Звертайтеся! Контакти філій, управлінь та відділів Львівського обласного центру зайнятості  тут. Цікавлять вакансії,  актуальні на Кіровоградщині та інших регіонах України? Їх можна переглянути:

15:47 09.11.2023

Добірка корисних посилань для учасників бойових дій та осіб з інвалідністю внаслідок війни щодо сервісів та послуг служби зайнятості:  1. Грант на створення або розвиток власної справи. 2. Ваучер на навчання; 3. Безкоштовне навчання новій професії/освітній програмі в закладах освіти служби зайнятості. 4. Підтвердження неформального навчання. 5. Контакти центрів зайнятості. 6. Компенсація витрат роботодавцям за працевлаштування ветеранів

15:47 09.11.2023

Як створювати креслення для швейних виробів? Служба зайнятості запрошує на курси

Хочете зануритись у світ моди? Бажаєте опанувати основи конструювання одягу, навчитися правильно робити креслення на будь-яку фігуру людини, розробляти лекала для індивідуального пошиття? Ми маємо для вас пропозицію навчання – курси цільового призначення за програмою «Моделювання швейних виробів».

11:48 23.10.2023