"Про проведення Всеукраїнського конкурсу творчих проєктів  "Код Нації" до 32-ї річниці Незалежності України"

Дата: 20.07.2023 09:56

Фото без опису"Про проведення Всеукраїнського конкурсу творчих проєктів

"Код Нації" до 32-ї річниці Незалежності України"  https://www.kod-natsii.com/

Головною метою Конкурсу є створення художніх, декоративно - ужиткових, вокальних, хореографічних, сценічних та інших творчих проєктів, відповідно до тематики Конкурсу, що спрямовані на підвищення та розвинення серед українського народу культурних, освітніх, духовних та патріотичних цінностей у сучасному українському суспільстві; популяризація україномовного контенту, української культури та народних звичаїв, зокрема пошуку сучасного “Коду Нації” крізь призму автентичної культури, історії та традицій. Підтримка Збройних сил України благодійними внесками учасників.

Темою Конкурсу є:

• відображення у творчих проєктах національних традицій, сучасних віянь щодо зображення України і українців у творчості; вибудова паралелей між сучасною Україною та її історичною спадщиною, дозвіллям і добробутом минулого; відображення ідей розвитку суспільства та мистецтва України майбутнього; тлумачення словосполучення “Код Нації” у розумінні митців.

Завданнями Конкурсу є:

• створення якісного україномовного контенту та робіт, що спрямовані на досягнення мети Конкурсу;

• сприяння розвитку української культури завдяки залученню творчої спільноти до створення конкурсних робіт;

• створення інформаційного культурного простору, зокрема поповнення культурного фонду робіт, спрямованих на інтелектуальний та творчий розвиток особистості;

• підтримка митців, сприяння їх самореалізації та стимулювання подальшої творчої діяльності;

• залучення якнайбільшої кількості людей до збору коштів на підтримку Збройних сил України.

1. Етапи та час проведення Конкурсу:

Конкурс відбувається з 10 липня 2023 року по 30 вересня 2023 року та має чотири етапи впровадження:

Подача заявок конкурсантами

10 липня - 30 липня