Активне дитинство та психоемоційна реабілітація дітей: як «єРобота» допомагає підприємцям розвивати бізнес
Кімната сенсорної інтеграції – це нова родзинка Центру раннього розвитку «Нове Покоління» у місті Олександрія, що на Кіровоградщині. Центр працює вже десятий рік, його засновниця та керівниця Олена Галицька. Лікар за освітою та підприємиця з досвідом не зупиняється на досягнутому – робить чимало кроків задля створення безбар'єрних та розвиваючих просторів для дітей від одного року до семи, напрацювання дієвих гайдів в освітньому просторі дітей.
«Прагнула створити у місті спеціально організоване для дітей середовище, оснащене обладнанням для стимуляції та розвитку центральної нервової системи, тактильних відчуттів, сенсомоторики, пропріоцептивних відчуттів, тобто відчуттів власного тіла. Це корисно як для дорослих, так і дітей, а тим більше для дітей із затримкою мовлення чи інших синдромів. Заняття у сенсорній кімнаті позитивно впливають на психоемоційний стан дітей: допомагають знизити внутрішню тривожність, набути впевненості, втамувати хронічні больові відчуття, зменшити прояви невротичних розладів, стимулювати ослаблені органи чуття», – розповідає Олена Володимирівна.
На допомогу їй прийшла урядова програма «Власна справа». Високий рівень мотивації, досвід у сфері педагогічної діяльності та бізнесі, позитивна ділова репутація у банку, а головне – вдало складений бізнес-план та раціонально сплановані статті витрат, пов’язані з упровадженням нового напрямку педагогічної діяльності, гарантували Олені Галицькій перемогу.
Сьогодні Центр раннього розвитку надає комплексні послуги з організації навчання та догляду за дітьми. А дитячий психолог, логопед-дефектолог та корекційний педагог уже зайняли новостворені робочі місця.
Аліна Моєсеєнко, колишня безробітна, а тепер корекційний педагог- вчитель Монтессорі по роботі з дітьми від 3 до 6 років, опанувавши на базі ТОВ «Український Монтессорі Центр» нові знання за навчальною програмою «Раннє дитинство», навчає та допомагає дітям опанувати навички спілкування, а також елементи побутової діяльності, що сприяє розвитку самостійності.
Релаксаційне гніздо, балансир канатоходець, балансувальна доріжка, дошка ротаційна та дитячий майданчик «Вігвам» – і це далеко не весь перелік того обладнання, які уже закупила керівниця на грантові кошти. Зі слів підприємиці роботи та планів чимало, для їх реалізації бажання та наснаги у неї вистачить.
Займатися улюбленою справою та отримати на це фінансування від уряду? Так, це реально! Створюйте власний бізнес або розвивайте вже діючий разом з проєктом «єРобота»! Є питання? Звертайтеся за консультацією до фахівців Кіровоградського обласного центру зайнятості за номером телефону +38 (093) 478 70 81 або пишіть нам у Telegram.
Бажаєте самостійно ознайомитися з умовами надання гранту? Переходьте за посиланням. Подати заявку на отримання гранту можна на порталі ДІЯ.
Кіровоградський обласний центр зайнятості
Коментарі:
Ваш коментар може бути першим :)