Дата: від до Скинути

Більше 3000 активних ліжко-місць безкоштовного житла для переселенців на Dopomagai.org

Волонтери ІТ-спільноти України створили сервіс пошуку безкоштовного житла у безпечних містах України та за кордоном та презентують його за підтримки Міністерства розвитку громад та територій разом з Міністерством з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України. Цей сервіс допомагає людям, що готові надати безкоштовне житло та прихисток тимчасовим переселенцям з регіонів, уражених війною, додати своє оголошення та вказати усі деталі щодо поселення. Вже прямо зараз на сайті можна знайти понад 3000 активних ліжко-місць безкоштовного житла.

15:49 29.03.2022

Всю необхідну інформацію ВПО можуть знайти за допомогою чат-бота 24/7

За допомогою чат-бота переселенці можуть знайти інформацію про доступне житло, працюючі аптеки та магазини, особливості виїзду та перебування за кордоном, проїзд блокпостів та евакуацію, відновлення особистих документів, виплату пенсії та багато іншого.

16:31 11.03.2022

Вітаємо з Днем Народження!

Сьогодні, 15 лютого, свій День народження святкує начальник відділу земельних ресурсів та охорони навколишнього природного середовища - Курбатов Андрій Борисович!

15:02 15.02.2022