Успадкування земельного паю

Сергій успадкував від бабусі земельний пай. Але оформити спадщину Сергію не вдалося — жодних документів на право власності бабуся не мала. Тоді він звернувся до системи БПД.

09:22 28.10.2021

Чи потрібно платити за чужими боргами

До Конотопський місцевий центр з надання БВПД звернулася пані Вікторія. Жінка розповіла, що вона отримала повістку із суду про те, що до неї та її брата позивається «Приватбанк» із позовом про стягнення заборгованості за кредитним договором, який укладав ще їх покійний батько. Сума боргу – майже 5,5 тис. грн.

09:18 28.10.2021

ДО ВІДОМА УЧАСНИКІВ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ/ОПЕРАЦІЇ ОБ’ЄДНАНИХ СИЛ, УЧАСНИКІВ ВІЙНИ,  З ЧИСЛА УЧАСНИКІВ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ/ОПЕРАЦІЇ ОБ’ЄДНАНИХ СИЛ, ПОСТРАЖДАЛИХ УЧАСНИКІВ РЕВОЛЮЦІЇ ГІДНОСТІ, УЧАСНИКІВ-ДОБРОВОЛЬЦІВ, ЧЛЕНІВ СІМЕЙ ЗАГИБЛИХ( ПОМЕРЛИХ) УЧАСНИКІВ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ/ОПЕРАЦІЇ ОБ’ЄДНАНИХ СИЛ:

10:57 25.10.2021