Вітаємо з Днем народження!

Сьогодні, 5 січня, свій День народження відзначає депутат Мар'янівської сільської ради - Луньова Лариса Леонідівна. Лариса Леонідівна - активна та цілеспрямована, рішуча та впевненна, вона готова змінювати та поліпшувати життя громади. Бажаємо міцного здоров'я, щастя, благополуччя, успіхів у продовженні нашої спільної справи, будь-яких інших починаннях, планах та сподіваннях.

15:53 05.01.2022

Сьогодні всі потрапили у дивовижну зимову казку у залі Великовисківської мистецької школи

Напередодні новорічних та різдвяних свят у залі Великовисківської мистецької школи відбувся захід, що об’єднував усіх присутніх справжньою «Зимовою фантазією» Протягом заходу, вдало перепліталися різні види мистецтва: живописні картини В.Шевцова та різдвяні мотиви відомих мелодій у виконанні викладачів школи та вокального ансамбля «Гармонія»

18:07 30.12.2021

Напередодні новорічних свят  у Мар'янівській територіальній громаді   відбулося неймовірно захоплююче шоу

Напередодні новорічних свят у Мар'янівській територіальній громаді відбулося неймовірно захоплююче шоу

30 грудня 2021року в селі Мар'янівка біля будинку культури відбувся новорічний ранок.З привітальним словом до учасників цього казкового дійства звернулися Голова Мар'янівської територіальної громади Флоря Андрій Володимирович та староста Мар'янівської сільської ради Овсянік Анна Миколаївна.На святі були і Дід Мороз ,і Снігурка ,і баба Яга..Малеча активно приймала участь у різноманітних іграх,конкурсах,хороводах.Було безліч подарунків.,всі залишились задоволені святом!

17:47 30.12.2021

Сучасний шкільний автобус придбано для Мар’янівської територіальної громади

Сучасний шкільний автобус придбано для Мар’янівської територіальної громади, завдяки наполегливій роботі відділу освіти Мар‘янівської сільської ради, в особі Суржик Юлії Едуардівни.

15:44 23.12.2021